Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Nie gasnąca lampka otwartych drzwi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Nie gasnąca lampka otwartych drzwi

    Zamieszczone przez liroyek
    w sumie fajana ekipa
    czyli co, mogłaby być trochę lepsza jednak :?: :diabelski_usmiech

  • #2
    [O1] Nie gasnąca lampka otwartych drzwi

    Witam kolegów ponownie. Jako, że nigdzie w szukajce nie znalazłem odpowiedzi na mój problem, postanowiłem napisać nowy temat.
    W mojej skodzinie, gdy zamkne drzwi, czasami nie gaśnie lampka oświetlenia wewnętrznego, muszę je raz jeszcze otworzyc i zamknąć. Wtedy jest OK. No chyba, że nie zgasnie, a ja z kluczyka zamykam centralny - wtedy gaśnie.

    Komentarz


    • #3
      jakby ci ktoras krancówka sie sypnela!?

      nie przygladalem sie jak to jest zrobione w skodziance , ale zazwyczaj byly wlaczniki przy drzwiach (u mnie na wsi mowia na to krancowki) ktore sa rozlaczane przy zamknieciu drzwi
      a sprawdzales czy jak Ci nie gasnie ta lampka, to swieci Ci sie kontrolka otwartych drzwi tez?

      Komentarz


      • #4
        W mojej skodzinie nie ma kontrolki otwartych drzwi.

        [ Dodano: Pon 08 Wrz, 08 17:13 ]
        Przed chwilą sprawdziełm: otworzyłem przednie drzwi kierowcy - lampka sie zapaliła, dzrwi zamknalem, lampka nie zgasła, nawet nie dało nic trzaskania kilka razy nimi. po któryms raazie zgasła. Otworzylem drzwi za kierowcą lampka sie oczywiście zapaliła, drzwi zamknalem - lampka standardowo - NIE ZGASLA. I świeci dalej, a niech świeci, może się przepali

        Komentarz


        • #5
          Albo Ci akumulator padnie
          albo czujnik w zamku , albo przetarł się przewód w tej gumie łączącej drzwi ze słupkiem
          pozdrowienia

          Komentarz


          • #6
            Ale gdzie jest ten czujnik - nigdzie go nie widziałem. w innych autach to jest takie małe coś, co wystaje , a tu nic nie widać

            Komentarz


            • #7
              w mechanizmie zamykania drzwi trzeba rozboic cale drzwi i wyciagnac ''mechanizm''
              Forum - Octavia Club Polska masz linka krok po kroku moze Tobie pomoge :!: przeczytaj 2 linki pod zdjeciami jezeli masz szyby elektryczne :!:
              Jest Skoda Octavia 1,9 tdi Jest Seat Alhambra 1,9 tdi
              Była Skoda Octavia 1.9 sdi , VW Passat b5 fl 1.9 tdi , Opel Vectra C 3.0 cdti
              A mówiła mama -
              "Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple" - mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie.
              http://campaign.scania.com/v8/

              Komentarz


              • #8
                Ale to nie jest chyba problem czujnika w drzwiach. Lampka nie gasnie przy otwarciu i zamknięciu zadnego z 4 drzwi. Przed chwilą otwierałem tylne drzwi po prawej stronie, zamknałem je i lampka nadal świeci. (wcześniej oczywiście była zgaszona jakimś cudem ) Dopiero gdy zamknąłem drzwi z pilota, to światło zdgasło. ????????????
                Co tu jest grane. Bardziej bym stawiał na jakąś elektronikę "główną" jeżeli tak można powiedzieć.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X